Nasze programy
menu      Advanced Windows Xp Optimizer
menu      FonTapeta
menu      Gif Animator XT
menu      Goodplayer
menu      iSchowek
menu      Katalog Filmów
Programy Partnerskie
menu      Zarabiaj 1
menu      Zarabiaj 2
Polecamy

Telewizja Przez Internet Dla Polonii


iSchowek 2.3

Często zdarza się, że potrzebuję powtórzyć jakąś czynność edycyjną wielokrotnie. Na przykład wkleić fragment tekstu lub kodu HTML do dokumentu. Zwykle też najprostszym rozwiązaniem jest skopiowanie potrzebnego fragmentu i wklejenie go w innym miejscu. Ale problem - przy standardowym ustawieniu systemu - zaczyna się, kiedy powtarzamy tę czynność wielokrotnie. Wtedy powrót do tego, co było w schowku o np. trzy kroki wcześniej jest już niemożliwe. Schowek jest pamięcią podręczną, która zawiera tylko to, co aktualnie w nim jest - nowe skopiowanie bezpowrotnie nadpisuje aktualną zawartość. I tu przyda się właśnie ten program, gdyż przechwytuje tekst kopiowany do schowka.

 

Wszystkie teksty przechwytywane z systemowego schowka można zapisać, w razie potrzeby można je bardzo szybko wczytać. Program posiada funkcje zawsze na wierzchu dzięki temu nie trzeba go zawsze z powrotem przywracać z paska zadań aby dodać tekst do schowka, gdyż program zawsze znajduje się nad stroną internetową i innymi programami. Program potrafi się uruchomić przy starcie systemu wystarczy kliknąć na przycisk z ludzikiem żeby przy następnym uruchomieniu systemu program od razu zaczął działać. Dodatkowe funkcje to możliwość przeczytania przechwyconego tekstu przez syntezator mowy, nadpisywanie pozycji, drukowanie, wyłączanie/włączanie przechwytywania tekstu, zwijanie okna, minimalizacja do systemowego Traya oraz sortowanie.

 

Przyładowane zastosowania:

- pisanie wypracowań, streszczeń

- robienie notatek

- tworzenie serwisów WWW

Wymagania Systemowe

Windows 95/98/ME/NT/2000/2003/XP/Vista/7

Pobierz Demo

Program po zwinięciu

 

Okno programu

 

 


Pełna Wersja


Obsługiwane Patności - Cały Świat


Wszystkie Kraje


Zapłać kartą kredytową, debetową lub z konta PayPal


Link do pełnej wersji programu zostanie wysłany w ciągu 24 godzin na podany przez Państwa adres e-mail.
Jeżeli w ciagu 24 godzin od zapłaty za program nie dostałeś e-maila z linkiem do pełnej wersji programu skontaktuj się z nami firma@goodplayer.pl

 

 


Telewizja Przez Internet Dla Polonii

Przyśpiesz Swój komputer i Internet na Maksa!

Zmniejsz,  Powiększ  Zdjęcie