Nasze programy
menu      Advanced Windows Xp Optimizer
menu      FonTapeta
menu      Gif Animator XT
menu      Goodplayer
menu      iSchowek
menu      Katalog Filmów
Programy Partnerskie
menu      Zarabiaj 1
menu      Zarabiaj 2
Polecamy

Telewizja Przez Internet Dla Polonii

Przyśpiesz Swój komputer i Internet na Maksa!

Zmniejsz,  Powiększ  Zdjęcie

Niezbędne kodeki

FFdshow - jeden z najlepszych dekoderów umożliwiających odtwarzanie praktycznie wszystkich formatów filmów. Zawiera filtry pozwalające niezależnie od zainstalowanych kodeków odtwarzać filmy skompresowane Divx3, Divx4, Divx5 i Xvid, mpeg1 mpeg2 i innych.
Filtr umożliwia m.in: na usunięcie przeplotu, zmianę rozdzielczości, usunięcie czarnych pasków (cropping), wyświetlanie napisów, usunięcie szumów, dodanie szumów do obrazu, wyostrzenie obrazu i wiele innych opcji. Niezastąpiony w wyświetlaniu napisów przy oglądaniu filmów i podpiętym telewizorze do komputera.

    Pobierz

QuickTime Alternative - to aplikacja umożliwiająca odgrywanie plików zapisanych formacie mov, qt, 3gp itp. Pakiet zawiera także kodeki oraz wtyczki do przeglądarek internetowych. Instalacja jest niezwykle prosta, a po instalacji pliki QuickTime możemy przeglądać w dowolnym odtwarzaczu. Uwaga przed instalacją musi być zainstalowany QuickTime inaczej kodek nie będzie działał ! Playera można pobrać tutaj   

Pobierz

 

Real Alternative - pozwala na odtwarzanie wszystkich formatów RealMedia. Obsługiwane są następujące formaty: RealAudio (.ra .rpm), RealMedia (.rm .ram .rmvb .rpx .smi .smil), RealText (.rt) and ReadPix (.rp). Po instalacji pliki Real Alternative możemy przeglądać w dowolnym odtwarzaczu. Uwaga przed instalacją musi być zainstalowany Real Player inaczej kodek nie będzie działał ! Playera można pobrać tutaj    

Pobierz

 

x264 Video Codec - są to darmowe kodeki X264, jest to specjalny kodek potrzebny do odtworzenia niektórych formatów filmów. Program umożliwia zdekodować filmy w postaci: H264/AVC.

Pobierz

Lektor

 

UniSpiker  - Mówiący, wielofunkcyjny program UniSpiker jest swego rodzaju interfejsem pomiędzy dowolnym syntezatorem mowy (zgodnym ze standardem SAPI 4, SAPI 5) a użytkownikiem.

UniSpiker współpracuje m.in. z syntezatorami:

- anglojęzycznym SAM (wbudowany w Windows)
- IVONA wersja rehabilitacyjna
- Spiker 2.6 Rehab
- innymi zgodnymi ze standardem SAPI 4 i SAPI 5

Uwaga!!! Tylko ta wersja programu w pełni współpracuje z programem GoodPlayer i dodatkowo obsługuje syntezatory mowy działające pod SAPI 5 inne wersje tego nierobią, choć mają ten sam numerek.

Pobierz

 

Expressivo - Program, który czyta dowolne teksty ludzkim głosem (lektor męski - Jacek). Expressivo  jest pierwszą tego typu aplikacją na świecie w pełni zintegrowaną z odtwarzaczami iPod. Expressivo mówi dzięki wbudowanemu syntezatorowi mowy IVONA. Opracowana przez IVO Software technologia syntezy mowy uznawana jest za jedną z najlepszych na świecie. W tegorocznej edycji prestiżowego, międzynarodowego konkursu Blizzard Challenge IVONA osiągnęła wielki sukces potwierdzając wyniki z 2006 roku, kiedy to jakość głosu IVONY została uznana za najlepszą przez 135 ekspertów.
Wersja 60-dniowa.

Pobierz

Wymiana plików

Torrius - jest aplikacją stworzoną przede wszystkim dla osób poszukujących piosenek, filmów, gier, programów oraz dla ludzi lubiących nawiązywać znajomości przez internet.

O PROGRAMIE:

Pobieranie odbywa się poprzez ściąganie plików z wielu źródeł jednocześnie. Zaletą programu jest możliwość wymiany plików między użytkownikami będących w rożnych sieciach wewnętrznych. Aplikacja obsługuje własne linki do plików i serwerów, które można przesyłać swoim znajomym lub wstawiać na własną stronę internetową.

FUNKCJE:

Wewnętrzny odtwarzacz multimedialny posiada funkcję podglądu plików, które są ciągle w trakcie pobierania oraz tych które zostały już pobrane w całości, co bardzo pomaga podczas wyboru właściwej piosenki, czy filmu. Aplikacja jest w całości wolna od programów szpiegowskich, wirusów i Trojanów. Program ma wbudowaną automatyczną aktualizację, która zapewnia użytkownikom posiadanie najnowszej wersji programu.

ROZRYWKA:

GoD ma własną przeglądarkę internetową, dzięki której możemy odwiedzać swoje ulubione witryny. Podczas wymiany plików możemy porozmawiać z innymi użytkownikami sieci na rozbudowanym czacie. Zaletą czatu jest możliwość kolorowania nazw użytkownika, rozmowy prywatnej, tworzenia własnych pokoi, a nawet wstawiania obrazków i dźwięków.

Polecam ten program gdyż według mnie jest najlepszym programem do wymiany plików, wszystko w nim można znaleźć i już przy pobieraniu jednego pliku wykorzystuje całe łącze :)  

 

Torrius - pobierz